Про компанію «КЕРАМРУМ»

Наш Інтернет-магазин «КЕРАМРУМ», займається оптово-роздрібною торгівлею сантехнічної продукцією ї керамічної плитки.

Ми пропонуємо широкий асортимент продукції в таких сферах, як:

- керамічна плитка, мозаїка

- сантехнічні вироби (ванни і душові кабіни, змішувачі, умивальники і раковини, унітази та пісуари, біде та ін.),

- водопостачання (фільтри для води, лічильники води, шланги, гнучку підводку, різні труби та ін.);

- опалення (котельне обладнання, різні радіатори, труби, фітинги, запірну арматуру);

- аксесуара для ванної кімнати та кухні (дзеркала, світильники, вішалки, полички, штори і килимки для ванної, кошики для сушки посуду, обробні дошки і багато іншого).

Ми реалізуємо тільки якісний товар. Ми цінуємо свою репутацію і думка наших клієнтів. Ми ніколи не підводимо покупців, продаючи товар невідомих виробників, в якості якого ми сумніваємося. Ми пропонуємо товар провідних фірм, відомих у всьому світі: змішувачі та аксесуари, санфаянс, інсталяції, душові кабінки, рушникосушки, меблі для ванної кімнати і т. д.

З метою економії Вашого часу ми доставимо Вам покупку незалежно від її розміру, ваги і кількості найменувань. Вам не доведеться турбуватися про якість доставки. Вам однаково швидко, в цілості й схоронності привезуть і душову кабіну, і скляну поличку.

Фахівці інтернет-магазину «КЕРАМРУМ» пропонують якісний монтаж придбаної продукції, що дозволить Вам не тільки позбутися від турбот по встановленню обладнання, а й турбуватися за його роботу. На всю продукцію, а також послуги монтажу ми надаємо гарантію.

Ми відкриті для співпраці. Компанія не робить відмінностей між нашими клієнтами - в їх числі і великі магазини, що займаються продажем сантехніки, і роздрібні покупці, які побажали придбати в інтернет-магазині «КЕРАМРУМ» якісне обладнання та аксесуари провідних фірм, представниками і дистриб'юторами яких ми є. Для наших постійних клієнтів ми постійно проводимо акції, пропонуємо товар по знижкам.

Ми прагнемо до досконалості. Щороку компанія проводить маркетингові заходи, спрямовані на поліпшення роботи по реалізації товарів, розвиток клієнтської бази і просування продукції.

Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте не тільки якісний товар за низькими цінами, а й швидку доставку, правильний монтаж, обслуговування, засноване на індивідуальному підході і приємні подарунки.

Ви вибрали КЕРАМРУМ - Ви вибрали успіх