Бажання
Добавьте товары в желания
Графік роботи:

Будні: 09:00–20:00

Сб-Нд: 10:00–18:00

0
Мій кошик

Сантехнічна кераміка

В теперішньому часі вироби з сантехнічної кераміки є стандартним наповненням для будь-якої ванної кімнати і санвузла в житлових і громадських приміщеннях. При цьому сам термін «сантехнічна кераміка» (інакше кажучи, матеріал, що складається з керамічних наповнювачів і полімерних з'єднань, на основі якого виробляються санітарні вироби) настільки міцно увійшов в наш побут, що тепер під цим словом мають на увазі будь-яку, виготовлену з кераміки продукцію.

Сучасний ринок сантехнічного та керамічного обладнання включає в себе величезну кількість тематичних товарів від провідних європейських виробників, які регулярно випускають нові колекції: як правило, стандартний набір кераміки - це унітаз (підлоговий або підвісний), раковина (врізна, накладна, підвісна, для технічного призначення ), біде, пісуар і душовий піддон, і кожен із перелічених виробів має свої особливі характеристики. Але не будучи підготовленим, покупець може зіткнутися з певними труднощами при виборі тієї або іншої моделі і в підсумку купити, абсолютно не вписуєму в вже наявну обстановку виріб. Ось чому набагато вигідніше купувати цілком серію обладнання з однієї лінії від одного бренду, фахівці якого ще на етапі виробництва заклали в кожну модель всі необхідні експлуатаційні властивості.

Вибираючи виріб з санфаянса і санфорфора, слід відштовхуватися від його безпосереднього призначення і враховувати розміри вашої ванної кімнати (так, наприклад, для невеликих приміщень краще підійдуть підвісні або приставні моделі, що заощаджують площу та ін.). При цьому основним показником, на який в першу чергу варто звертати увагу, є, безумовно, якість продукту: як відомо, якісний санфаянс повинен бути повністю покритий глазур'ю, яка не тільки надає йому ефектний зовнішній вигляд, але і міцність, а також гігієнічність - найважливіший фактор для експлуатації будь-якого санітарно-технічного вироби.

Вгору