0
0
0

Зносостійкість керамічної плитки

Зносостійкість керамічної плитки

Що таке рівень зносостійкості (стирання) керамічної плитки?

Зносостійкість плитки - це здатність поверхні плитки справлятися з впливом зовнішніх факторів. Взагалі, зносостійкість або стирання відноситься до верхнього (глазурованого) шару, так як, виключно поверхня піддається навантаженню і випробуванням, не зачіпаючи основного шару.

Існує п'ять загальноприйнятих різновидів стіраємості плитки:

  • PEI Ι - різновид поверхні для малоактивного впливу і рухів у взутті з м'якою підошвою. Рекомендується використовувати її для кімнат, в яких ви не ходите у взутті для вулиці: спальна кімната, ванна, туалет.
  • PEI ΙΙ - покриття плитки для кімнат з невеликими ділянками впливу (рухів, ходьби) Цей різновид плитки відмінно підійде для укладання в житлових будинках, дачних котеджах, квартирах. Рекомендуємо застосовувати її в спальнях, віталень, сан-вузлах). Не радять використовувати її на лоджії, передпокою і кухні.
  • PEI III - плитка вже середнього рівня зносостійкості, по якій можна пересуватися при помірній інтенсивності ходьби в твердому взутті. Можна облицьовувати будь-яку частину квартири, а також в деяких приміщеннях, наприклад: в готелях або невеликих офісних кімнатах. Не рекомендується використовувати її для приміщень з активним рухом: сходів, стійки реєстрації, вестибюлі і коридори багатоквартирних будинків.
  • PEI ΙV - покриття для приміщень з інтенсивним впливом зовнішніх чинників. Має більш сильний опір до стирання і зносу, на відміну від попередніх варіантів. За рахунок цього, область для укладання цієї групи плиток розширюється. Відмінно підійде для місць з постійним потоком людей, супермаркети, ресторани, житлові комплекси і т.д.
  • PEI V - найвищий рівень зносостійкості. Різновид плитки з таким рівнем стійкості до стирання дозволяє використовувати цю поверхню в будь-якому місці, так як інтенсивна прохідність їй не страшна. Таку поверхню можна використовувати на вокзалах, аеропортах, станціях метро, ​​супермаркетах і ресторанах.

Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір плитки на будь-який смак. А кваліфіковані фахівці з радістю проконсультують Вас з будь-яких питань!

Коментарі