0
0
0

ALMERA CERAMICA

Код: CR-507159-01
0
979.00 грн./м2
ALMERA CERAMICA

Іспанська плитка Almera Ceramica - трохи про бренд
Порівняно молодий бренд Almera Ceramica відомий з 2013 року. Дебютні колекції були презентовані на батьківщині, в Іспанії, там же розташований популярний курорт Альмерія, який дав назву бренду.

Перед творцями бренду, випускниками Європейського інституту дизайну, стояло складне завдання - розробити сучасну і модну плитку, використовуючи кращі традиції провідних іспанських виробників. В результаті багаторічних досліджень з'явився продукт, що володіє бездоганним дизайном, довговічний і надійний, що задовольняє потреби найвибагливішого європейського споживача.

Основне виробництво базується на сході Іспанії. Частина виробничих потужностей перенесено в Китай, що дозволяє істотно здешевити продукцію.

Чому варто купити плитку Almera Ceramica?
Використання плитки дозволяє якісно і недорого реалізувати нестандартні та амбітні дизайнерські рішення в приміщеннях будь-якого типу. У каталозі представлені колекції плитки для облаштування ванних кімнат, кухонь, віталень і холів. Варіативність розмірів, колірного рішення, фактур і стилів дозволяють використовувати плитку як конструктор для створення унікальних інтер'єрів квартир в мегаполісах, обробки заміських будинків.

Ексклюзивна керамічна плитка Альмера Кераміка унікальна завдяки неповторному поєднанню тим, образів і кольору. Для виробництва використовуються тільки перевірені, якісні та екологічні матеріали. Особливо слід відзначити високі експлуатаційні властивості плитки, її механічну і хімічну стійкість.

Купити плитку Альмера Кераміка можна в різних країнах Європи та Африки. Сьогодні така можливість є у жителів України, що дозволяє їм створювати неповторні інтер'єри найвищого європейського рівня.

Відгуки
Валерий
Валерий
02.07.2021
Paradyz Wood Love Brown A 298x898
Paradyz Wood Love Brown A 298x898
Очень хрупкая и некачественная плитка, легко скалывается декоративный слой от малейшего касания, не стоит своих денег, это слишком дорого за такое качество. А её плюс, что она красивая...