0
0
0

PERONDA

PERONDA

Будівельні технології сьогодні розвиваються стрімкими темпами. Вони не відстають від віянь і запитів сучасного споживача. Це відноситься до всіх будівельних матеріалів, в тому числі і керамічної плитки.

Іспанська плитка Peronda-трохи про бренд
Європейська якість цінувалося і продовжує цінуватися понад усе. Так, Іспанія є однією з найбільших виробників керамічної плитки і керамограніта. Фабрика Peronda була заснована ще на початку 50-х років ХХ століття в місті Онда провінції Кастельон.

Спочатку і по сьогоднішній день головною метою бренду є орієнтир на споживача з його запитами в поєднанні з екологічним виробництвом. Тому керамічна плитка фірми Peronda виготовляється за екологічно нешкідливим технологіям, так як компанія перша в своїй галузі отримала ліцензування від уряду Валенсії.

Уже в 1969 році фабрика розширилася, і її виробництво було винесено далеко за межі одного міста. Сьогодні в добу компанія випускає 25000 м2 керамічного продукту. Має каталоги продукції, за якими можна вибрати найбільш підходящу кожному покупцеві керамічну плитку.

Чому варто купити плитку Peronda?
Питання, який можна залишити без відповіді, так як зрозуміло, що в першу чергу це якісний продукт, який буде служити і радувати власника багато років. Але це не єдина перевага іспанської плитки Перонда. Також, незважаючи на те, що купити плитку Перонда престижно, придбати її можна порівняно недорого. Різноманітність відтінків продукції зможе задовольнити смаки найвибагливіших покупців.

Неповторний і стильний дизайн плитки вигідно відрізняє її від інших марок. Асортимент продукції постійно поповнюється новими колекціями. Вся плитка виробляється із застосуванням останньої безшовною технологією на сучасному новому обладнанні.

Відгуки
Валерий
Валерий
02.07.2021
Paradyz Wood Love Brown A 298x898
Paradyz Wood Love Brown A 298x898
Очень хрупкая и некачественная плитка, легко скалывается декоративный слой от малейшего касания, не стоит своих денег, это слишком дорого за такое качество. А её плюс, что она красивая...