0
0
0

OPOCZNO

 Оптові знижки до -20%  при оформленні замовлення через корзину сайту..

Код: CR-505161-01
0
299.90 грн./м2
OPOCZNO

Польська плитка Opoczno - трохи про бренд
Історія бренду Opoczno почалася в 1883 році, коли брати Владислав і Юзеф Ланге разом з Яном Дзєвульскі відкрили свою першу фабрику по виробництву керамічних виробів в Польщі. Виробництво швидко набирало обертів і не зупинялося навіть у роки війни. Зараз плитка Опочно користується великим попитом на будівельному ринку в багатьох європейських країнах.

Дизайнерські колекції плитки неодноразово завойовували нагороди на виставках в Парижі, Києві, Брюсселі, Катеринославі. У виробництві використовуються інноваційні технології та якісну сировину, що дозволяє фабриці випускати продукцію з бездоганними зовнішніми і експлуатаційними характеристиками.

Чому варто купити плитку Opoczno?
Польські виробники випускають настінні і підлогові види плитки для оформлення інтер'єру. Продукція бренду не поступається за якістю аналогічним виробам відомих італійських і іспанських компаній, але має більш доступну вартість. В каталозі Opoczno представлені колекції з різноманітним дизайном - в однотонних варіантах з широкою гамою відтінків, під мармур, з геометричним малюнком, квітковими і давньогрецькими орнаментами.

Керамічна плитка Opoczno має ряд переваг:

  • великий вибір продукції на будь-який смак, різноманітність відтінків і фактур;
  • екологічна чистота, не містить шкідливих домішок;
  • привабливий вигляд, практичність і довговічність покриття;
  • оптимальне поєднання доступної ціни і європейської якості;
  • стійкість до вологи, механічного впливу і високих температур;
  • простота догляду, покриття легко очищається від забруднень звичайною водою.

Плитка польської фабрики відповідає вимогам світових стандартів, дає можливість створювати оригінальний дизайн інтер'єру. Недорого купити плитку Опочно в Україні можна на сайті нашого магазину.

Відгуки
Валерий
Валерий
02.07.2021
Paradyz Wood Love Brown A 298x898
Paradyz Wood Love Brown A 298x898
Очень хрупкая и некачественная плитка, легко скалывается декоративный слой от малейшего касания, не стоит своих денег, это слишком дорого за такое качество. А её плюс, что она красивая...