0
0
0

MEGAGRES

MEGAGRES

Китайська плитка Megagres - трохи про бренд
У Китаї була створена компанія Magagres, яка на сьогоднішній день має хороші позиції на східноєвропейській частині ринку. В процесі виготовлення гомогенного і глазурованого керамогранита використовується передове устаткування і сучасні методики, щоб вийшов облицювальний матеріал високої якості.

Компанія Мегагрес втілила в свою продукцію вікові традиції Китаю, що дозволило їй завоювати ринок Азії, США та Європи. Виробникові вдається створити керамічну плитку, яку можна назвати вічною, так як верхній шар не стирається під час експлуатації.

Чому варто купити плитку Megagres?
Керамічна плитка фірми Мегагрес відрізняється високими показниками міцності і кліматичної стійкості. Облицювання добре переносить вологість, заморозки і різку зміну температури. Також їй не страшні випадкові удари і предмети з великою масою. Всі ці особливості дозволяють використовувати матеріал не тільки всередині приміщень, а й зовні. Плитка добре підходить для зовнішніх стін, ганку, майданчиків, ванних кімнат, дитячих, кухонь тощо.

Надається можливість купити керамічну плитку Megagres, яка відрізняється:

  • широким вибором відтінків, гам і фактур;
  • підвищену міцність і щільність, що дозволяє використовувати її тривалий час;
  • поверхневим дизайном, який імітує дерево, камінь або мармур.

Великий каталог такої китайської плитки дозволить створювати приміщення не тільки в класичних, але і в сучасних стилях. Для цього передбачена широка колірна гамма і різноманітні дизайнерські рішення.

Відгуки
Валерий
Валерий
02.07.2021
Paradyz Wood Love Brown A 298x898
Paradyz Wood Love Brown A 298x898
Очень хрупкая и некачественная плитка, легко скалывается декоративный слой от малейшего касания, не стоит своих денег, это слишком дорого за такое качество. А её плюс, что она красивая...